Nevíte jak testovat v 21. století?

Zapomeňte na klikání

Testujte chytře

Vyvíjíte agilně,

ale je agilní i vaše testování?

Ukážu vám jak na to

Odbrzděte vaše testování

díky automatizaci

Startujeme

Chcete být úspěšní v testování softwaru?

Testování není složité, pokud víte jak na to. Bohužel je podceňované a firmy často neví jak na to. Právě nadešel čas to změnit! Ukážu vám testování 21. století a ušetříme při vašem vývoji stovky tisíc za špatně otestovaný software.

Testování 21. století

Maximalizujte

funkčnost vašeho softwaru

nadšení uživatelů vašeho SW

vaše zisky

Minimalizujte

čas na testování

chyby

náklady

Co pro vás mohu udělat

Konzultace

Máte problém týkající se přechodu na agilní testování nebo zavedení automatizovaného testování? Nefunguje vaše testování? Společně nastavíme kvalitu vašeho SW – zákazníkům a uživatelům tak dodáte produkt, který opravdu chtějí.

Chci detaily

Kurzy

Získejte know-how na jednom z mých kurzových bestsellerů

Testování v agilním prostředí
Základy testování software
Firemní kurzy

Mentoring

Jste testlead nebo senior tester a máte problém s dosahováním komplexních cílů? Naučím vás cílů dosahovat. S přehledem pak zvládnete např. náročnou situaci nasazování automatizace, zajistíte ve svém týmu dosahování cílů testování.

Chci detaily

Lidé po mých konzultacích a školeních řekli

“Radek posunul naše automatizované testování na vyšší level. Díky jeho úctyhodným zkušenostem a mentoringu jsme byli schopní zkrátit čas potřebný pro vydání nové verze našeho SW.”

“Senzační kurz, hodně poznatků z praxe, lektor je opravdu odborník. Dal nám pěkný náhled do toho, jak to funguje jinde, a poradil s řešením našich problémů. Díky za profesionální a obohacující školení.”

Hana Š., oXy Online s.r.o.

“Skvělá forma prezentace, prostor k diskuzím o konkrétních problémech, přínosné školení.”

“Celkový dojem je velmi dobrý. Zejména musím pochválit pana školícího. Dozvěděl jsem se hodně teorie a zejména mnoho podnětů z praxe. Děkuji.”

Daniel S., Česká pojišťovna a.s.,

“Školení přineslo mnoho nových podnětů na zlepšení jak samotné pozice testera v týmu, tak zlepšení fungování různých zavedených procesů u nás ve firmě atd. Celkově přínosné školení.”

Martin S. , oXy Online s.r.o.

“Výborné školení. Prohloubilo základní znalosti o principech testování v agilním prostředí, hodně jsme se věnovali diskusi a rozebírání reálných situací, se kterými se setkáváme. Lektor perfektně připraven a ochoten diskutovat o čemkoliv, moc příjemné prostředí.”

Anonymní účastník, kurz Testování v agilním prostředí

“Radek je svědomitý a cílevědomý člověk. V Avastu pracoval na pozici Scrum master u malého dedikovaného týmu. Tým měl za sebou dlouhou historii z předchozího působení, přesto se Radkovi povedlo rozproudit komunikaci s ostatními týmy a adoptovat Scrum. Na pozici Scrum mastera můžu Radka jedině doporučit.”

“Oceňuji připravený koncept, osobní zkušenosti a s tím spojené rady a komentáře lektora. Pro mě velmi obohacující školení.”

Veronika W., UBK s.r.o.

“Líbilo se mi, že vše bylo dostatečně vysvětleno. Na cokoli jsem se zeptala, svou odpověď jsem dostala. Super byly příklady z praxe, tipy na nástroje a postupy.”

Pavla S., UBK s.r.o.

“Získání informací pro pokusy zavést agilní metody testování v rámci úseku v naší firmě. Kurz předčil mé očekávání.”

Zdeněk T. , ERA a.s.

“Lector knew everything about issues concerning agile testing and was able to talk about our questions and solve our issues. He was really helpful and I am sure this will lead to many changes in our team.”

Jakub N. , oXy Online s.r.o.

“Nejlepší téma pro mne bylo přímo o roli testera v agilním týmu. Především, že jsme poklady! Velmi mě zaujala část o automatizaci, konečně jsem si uvědomil, jak je důležitá.”

Štěpán Vašíček, W.A.G. payment solutions, a.s.

“školitel pan Kitner je boží! :-)”

Beata Müllerová, Česká spořitelna a.s.

Výborně připravený kurz, přístup a příprava pana Kitnera neměly chybu.

Firmy, pro které jsem pracoval/pracuji

Chci sledovat novinky!

Chcete být ve světě testování SW o krok napřed? Budu vás pravidelně zásobovat hot novinkami. A nebojte, váš kontakt budu střežit jak poklad!

Nejnověji na mém blogu

Regresní testování

Regresní testování… Co to je? K čemu to je? Proč je to důležité? Každý SW se stále vyvíjí, přidávají se do něj