Název komunity: QA Brno

QA Brno pořádá pravidelná setkání pro testery vždy poslední úterý v měsíci. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se konají v Brně. Akce probíhají jak formou osobních setkání, tak online. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com.  

Název komunity: TestStack

Skupina TestStack patří mezi největší české testerské komunity. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se pořádají ve 4 městech (Praze, Ostravě, Olomouci a Hradci Králové) a jsou streamována na youtube. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.

Název komunity: [Pro]Test!

Skupina Pro-test pořádá pravidelná setkání pro testery vždy poslední úterý v měsíci. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se konají v Praze nebo online

Název komunity: No Bugs Allowed

Brněnská testerská skupina No Bugs Allowed pořádá 1x měsíčně osobní setkání testerů formou veřejné přednášky. Akce se koná v prostorách firmy Tech Dixons. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.

Název komunity: Ministry of Testing

Ministry of Testing pořádá občasná setkání testerů v Praze a Brně. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.