QA Brno

QA Brno pořádá pravidelná setkání pro testery vždy poslední úterý v měsíci. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se konají v Brně. Akce probíhají jak formou osobních setkání, tak online. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com.  

TestStack

Skupina TestStack patří mezi největší české testerské komunity. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se pořádají ve 4 městech (Praze, Ostravě, Olomouci a Hradci Králové) a jsou streamována na youtube. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.

[Pro]Test!

Skupina Pro-test pořádá pravidelná setkání pro testery vždy poslední úterý v měsíci. Skupina je součástí Czech testers group. Setkání se konají v Praze nebo online

No Bugs Allowed

Brněnská testerská skupina No Bugs Allowed pořádá 1x měsíčně osobní setkání testerů formou veřejné přednášky. Akce se koná v prostorách firmy Tech Dixons. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.

Ministry of Testing

Ministry of Testing pořádá občasná setkání testerů v Praze a Brně. Na událost se registrujte na stránkách meetup.com. Více informací najdete v oficiálních odkazech skupiny.